توجه : پیرو سوالات مکرر کاربران درباره پاپ آپ ها، تمامی تبلیغات، کالاها، مسابقات و خدمات معرفی شده در پاپ آپ ها مربوط به همان سایت ها می باشد. لطفا سوالات خود را در مورد کیفیت و نحوه دریافت کالاها و سایر موارد در همان سایت ها مطرح فرمایید. وبسایت شهرطلایی هیچگونه مسئولیتی در قبال پاسخگویی و پیگیری تماس های مطرح شده ندارد.باتشکر

پیامک

گلایه امام جمعه تهران از حقوق ۱۷ میلیونی برخی مدیران /آمریکا با دم شیر بازی نکند

شهرطلایی | گلایه امام جمعه تهران از حقوق ۱۷ میلیونی برخی مدیران /آمریکا با دم شیر بازی نکند

گلایه امام‌جمعه تهران از حقوق ۱۷ میلیونی برخی مدیران/ آمریکا با دم شیر بازی نکند

سیاست > احزاب و شخصیت‌ها -

خطیب نماز جمعه این هفته تهران درباره بررسی بودجه‌ سال آینده توسط نمایندگان مجلس گفت: اگر نمایندگان برای مدیران ۱۷ میلیون پول می‌گذارند برای کارگر که زحمت می‌کشد یکی، دو میلیون نگذارند. این کجایش عدالت است؟ این عدالت نیست. این مسئولیت‌ها، مسئولیت‌های الهی است. مواظب باشیم ظلوم و جهول نباشیم.

به گزارش خبرآنلاین حجت‌الاسلام محمدعلی موحدی کرمانی در خطبه‌های دوم نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به برگزاری کنگره بین‌المللی قرآن و علوم انسانی گفت: این کنگره باید علوم انسانی را دقیقا بررسی کند و هرکجا که با قرآن و اسلام منطبق نیست، حذف شود. این مسئله مهمی است. علوم تدریسی در دانشگاه و مدارس باید با قرآن و اسلام منطبق باشند و مبادا چیز خلاف اسلام مورد عمل و سخن و تدریس قرار گیرد.

وی با یادآوری روز مجلس اظهار داشت: مدرس برای نمایندگان الگو است. مجلسیان باید در زهد، پاکی، شهامت، شجاعت و مقاومت در برابر دشمن از مدرس یاد بگیرند. او در برابر رضاخان قلدر تا حد شهادت ایستاد. مسئولیت نمایندگان خطیر است. وضع قانون چیز کمی نیست. قانون باید مشکلات مردم، بیکاری، گرانی و فساد را ریشه‌کن یا حل کند.

اهم صحبت های او به نقل از خبرگزاری ها از این قرار است:

* نمایندگان در تصویب قانون بودجه باید توجه کنند، آنها باید اولویت‌ها را مدنظر قرار بدهند و اهم و مهم کنند. ممکن است بودجه‌ای برای کاری تصویب کنند که خیلی هم مهم نیست اما در جایی، جان و آبروی مردم مطرح است که باید بودجه را برای اینجا گذاشت.

*اگر نمایندگان برای مدیران ۱۷ میلیون پول می‌گذارند برای کارگر که زحمت می‌کشد یکی، دو میلیون نگذارند. این کجایش عدالت است؟ این عدالت نیست. این مسئولیت‌ها، مسئولیت‌های الهی است. مواظب باشیم ظلوم و جهول نباشیم. مبادا در این امانت ظلم کنیم و گرفتار جهل بشویم. مبادا مقام ولایت را نشناسیم، ارزشش را نشناسیم و درباره ولایت فقط شعار بدهیم.

*الحمدالله داعش نابود شد که این مسئله ساده‌ای نیست؛ قرآن می‌فرماید که باطل نابود می‌شود و اهل حق به میدان بیایند. مَثَل سخن حق، مانند درخت تنومندی است که ریشه در اعماق زمین دارد و ریشه‌ها به آسمان رفته که هیچ طوفانی قدرت متزلزل کردن این درخت تنومند را ندارد و باطل مانند بوته‌ای است که با اراده‌ای از ریشه جدا و دور انداخته می‌شود، خداوند وعده باطل شدن ریشه ظلم را داده است.

*باید به امریکا ثابت شود تا با دم شیر بازی نکند. امریکا بداند و بفهمد ایران حججی‌ها و سلیمانی‌ها دارد. البته نباید از دشمن غافل شد. دشمن ضربه می‌بیند و به دنبال ضربه زدن از جای دیگری است.

* زلزله امتحان سختی است. هم زلزله‌زدگان و هم مردم امتحان دادند. مردم چه خوب امتحان دادند. کمک‌های شایانی کردند. ان‌شاالله خدا به آسیب‌دیدگان صبر و اجر عنایت کند. مسئولان نیز خوب عمل کردند. از فرماندهان سپاه و ارتش نیز تشکر می‌کنم. 

29216

جدیدترین خبرها