توجه : پیرو سوالات مکرر کاربران درباره پاپ آپ ها، تمامی تبلیغات، کالاها، مسابقات و خدمات معرفی شده در پاپ آپ ها مربوط به همان سایت ها می باشد. لطفا سوالات خود را در مورد کیفیت و نحوه دریافت کالاها و سایر موارد در همان سایت ها مطرح فرمایید. وبسایت شهرطلایی هیچگونه مسئولیتی در قبال پاسخگویی و پیگیری تماس های مطرح شده ندارد.باتشکر

پیامک

همای، درآمد «دیوانه‌تر شدم» را به کودکان بى‌سرپرست زلزله کرمانشاه ‌می‌دهد

شهرطلایی | همای، درآمد «دیوانه‌تر شدم» را به کودکان بى‌سرپرست زلزله کرمانشاه ‌می‌دهد

همای، درآمد «دیوانه‌تر شدم» را به کودکان بى‌سرپرست زلزله کرمانشاه ‌می‌دهد

فرهنگ > موسیقی -

پرواز هماى درآمدش را از کنسرت هفتم و هشتم آذر در تهران، مستقیما به کودکان بى سرپرست زلزله کرمانشاه تقدیم خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کنسرت پرواز همای با عنوان «دیوانه‌تر شدم»، هفتم و هشتم آذر در تالار وزارت کشور با همراهی ترکیبی از گروه مستان و پرواز برگزار می‌شود و با توجه به اتفاق تلخ زلزله در غرب کشور، همای درآمد حاصل از این دو شب کنسرت را مستقيما به كودكان بى‌سرپرست زلزله كرمانشاه تقديم خواهد كرد.

قطعه «دیوانه‌تر شدم» موسیقی تیتراژ پایانی سریال «نوار زرد» و همچنین قطعات «منزل ویرانه»، «تو بگو»، «زبان نگاه»، «بی من مخور شراب»، «عشق جگرخوار»، «باز چه خورده‌ای بگو»، «خواهش شبانه»، «شیرین لبی»، «فریاد»، «مثنوی مست» و چند قطعه تازه از ساخته‌های همای در این کنسرت اجرا خواهد شد.

پاشا هنجنی (نی)، محمود نوذری (سنتور)، امین غفاری (ویولا)، میثم مروستی (ویلن)، سرمد انکشافی (ویلن) و روشنک نوشی (فلوت) نوازندگانی هستند که همای را در این اجرا همراهی می‌کنند.

همراه با آغاز این کنسرت سومین آلبوم رسمی همای با عنوان «خدا در روستای ماست» در بازار موسیقی ایران عرضه خواهد شد.

57242

جدیدترین خبرها