توجه : پیرو سوالات مکرر کاربران درباره پاپ آپ ها، تمامی تبلیغات، کالاها، مسابقات و خدمات معرفی شده در پاپ آپ ها مربوط به همان سایت ها می باشد. لطفا سوالات خود را در مورد کیفیت و نحوه دریافت کالاها و سایر موارد در همان سایت ها مطرح فرمایید. وبسایت شهرطلایی هیچگونه مسئولیتی در قبال پاسخگویی و پیگیری تماس های مطرح شده ندارد.باتشکر

پیامک

اسماعیلی: فردا برای قائدی بازی می‌کنیم و نفت را شکست می‌دهیم

شهرطلایی | اسماعیلی: فردا برای قائدی بازی می‌کنیم و نفت را شکست می‌دهیم

اسماعیلی: فردا برای قائدی بازی می‌کنیم و نفت را شکست می‌دهیم

ورزش > لیگ برتر -

هافبک استقلال می‌گوید فردا تمام بازیکنان این تیم برای قائدی وارد زمین می‌شوند.

به گزارش "ورزش سه"، تصادف شب گذشته مهدی قائدی در بوشهر بازیکنان استقلال را شوکه کرده است تا جایی که این موضوع به بحث روز اردوی این تیم تبدیل شده است.
فرشید اسماعیلی در این باره گفت: هنوز نمی توانیم این اتفاق را باور کنیم. تمام بازیکنان در شوک هستند و امروز همه پیگیر وضعیت قائدی بودیم. امیدوارم مهدی هرچه زودتر به جمع ما اضافه شود.
او ادامه داد: باور کنید اگر بازی نداشتیم همه به بوشهر می رفتیم و مهدی را در این وضعیت تنها نمی گذاشتیم. مهدی بازیکن بسیار با استعدادی است و مطمئن هستم با بدست آوردن سلامتی اش هرچه زودتر به جمع ما اضافه می شود.
هافبک استقلال می گوید بازیکنان این تیم فردا برای مهدی قائدی وارد زمین می شوند: تمام بازیکنان فردا برای قائدی بازی می کنند. انشاالله بازی را می بریم و این پیروزی را به او تقدیم می کنیم.
اسماعیلی در پایان گفت: اگر شرایط مهیا باشد بعد از بازی نزد مهدی قائدی می رویم و فقط این را می گویم قلب همه ما پیش مهدی است و فردا تلاش می کنیم با پیروزی دل او را شاد کنیم.
43 43

جدیدترین خبرها