توجه : پیرو سوالات مکرر کاربران درباره پاپ آپ ها، تمامی تبلیغات، کالاها، مسابقات و خدمات معرفی شده در پاپ آپ ها مربوط به همان سایت ها می باشد. لطفا سوالات خود را در مورد کیفیت و نحوه دریافت کالاها و سایر موارد در همان سایت ها مطرح فرمایید. وبسایت شهرطلایی هیچگونه مسئولیتی در قبال پاسخگویی و پیگیری تماس های مطرح شده ندارد.باتشکر

پیامک

برادر ناتنی رهبر کره شمالی پادزهر در کیفش داشت

شهرطلایی | برادر ناتنی رهبر کره شمالی پادزهر در کیفش داشت

برادر ناتنی رهبر کره‌شمالی پادزهر در کیفش داشت

بین الملل > آسیا -

ایسنا نوشت: دادگاهی در مالزی اعلام کرد، برادر ناتنی رهبر کره شمالی که 13 فوریه سال جاری میلادی در نتیجه مسمومیت با عامل اعصاب کشته شد، در کیفش چند شیشه از پادزهر ماده سمی به کار رفته برای قتلش را داشت.

به گزارش خبرگزاری رویترز، دو زن، یکی اندونزیایی و دیگری ویتنامی به دست داشتن در کشتن برادر ناتنی رهبر کره شمالی متهم شده‌اند که از یک ماده شیمیایی به نام عامل اعصاب VX برای مسموم کردن وی در فرودگاه بین‌المللی کوالالامپور در مالزی استفاده کردند.

دادگاهی در مالزی روز چهارشنبه اعلام کرد که چندین شیشه پادزهر برای خنثی کردن این عامل کشنده اعصاب در کیف این مرد وجود داشته است.

کیم جونگ نام، برادر ناتنی کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در تبعید و در ماکائو زندگی می‌کرد و منتقد خانواده خودش و به ویژه برادر ناتنی‌اش بود به طوریکه رهبر کره شمالی دستور قتل وی را صادر کرده بود.

کره شمالی اتهامات از سوی مقام‌های کره جنوبی و آمریکا را در مورد اینکه در قتل برادر ناتنی رهبر این کشور دست داشته، رد می‌کند.

قرار است جلسات دادگاهی رسیدگی به پرونده قتل برادر ناتنی رهبر کره شمالی در ۲۲ ژانویه ۲۰۱۸ از سرگرفته شود.

5252

جدیدترین خبرها